181021footballtournament newsW tym roku nasza szkoła wysłała 3 drużyny na turniej piłkarski. Dwie z nich rozegrały trudne mecze dzięki czemu zdobyły dużo doświadczenia. Nasi zawodnicy z klas 0a, 0b, 1, 2 oraz 3 reprezentowali nas godnie. Pan Mateusz z dumą wystawił 2 młode drużyny. Dziękujemy fanom oraz zawodnikom oraz liczymy na występ drużyny dziewczyn w przyszłym tygodniu.

 

 

Galeria

Mateusz Rydzak-Moc (21.10.2018)

181017PE newsWspółpraca jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Dzięki niej możemy osiągnąć więcej i nauczyć się czegos od innych. Kiedy pracujemy wspólnie możemy się integrować i dobrze się bawić. Na zdjęciach można zobaczyć klasę 2 podczas lekcji WFu.

 

 

 

Galeria

Aleksandra Czyżykowska (17.10.2018)

181017experyment newsKlasa 4 wybrała się na warsztaty na temat witamin do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni pomimo wietrznej pogody tego dnia. Warsztaty były związane z obecnym Unitem PYP w 4 klasie, który dotyczy ciała ludzkiego. Uczniowie pogłębili wiedzę na temat witamin oraz dlaczego są one tak ważne dla naszego organizmu.

 

 

 

Galeria

Dane Gerber (17.10.2018)

 

 

181014pinocchio news9 października Grade 4 opisywała postać Pinokia - bohatera powieści Carla Collodiego. Okazało się, że drewniany pajacyk jest wyjątkową postacią, która posiada wiele cech ludzkich. Uczniowie starali się przedstawić swoje spojrzenie na Pinokia, tworząc jego rozmaite wizerunki na kolorowych plakatach. 

 

 

 

Galeria

Anna Gostomska (14.10.2018)

181005chesstournament newsW poniedziałkowy poranek, pierwszego października, dziesięciu uczniów reprezentowało naszą szkołę w drużynowych szachach. Mimo różnicy wieku i poziomu nasi podopieczni walczyli i wygrali parę partii. Dziękujemy za Wasz umysłowy wysiłek i reprezentowanie szkoły!

 

 

 

Galeria

Mateusz Rydzak-Moc (5.10.2018)