201221christmaswishes02

201208kręćkilometrydlagda01W dniach od 14 września do 14 listopada 2020, nasza szkoła brała udział w corocznej miejskiej akcji „Kręć Kilometry dla Gdańska”. Jej celem jest motywowanie Gdańszczan do jazdy rowerem bez względu na panującą na zewnątrz aurę. Naszą szkołę reprezentowali między innymi nauczyciele Pan Mateusz Rydzak-Moc, Pani Teresa Łepek i Pani Małgorzata Macierzanka, uczniowie - Sebastian Nieżórawski i Olga Santoro -  oraz Pani Magda (zdobywczyni najlepszego wyniku), Pan Przemysław i Pani Ania. W sumie wykręcili ponad 5000 kilometrów, plasując się na 36 miejscu w tabeli wyników. W nagrodę za udział, nasi cykliści otrzymali okolicznościowe koszulki, skarpety i inne podarunki.

Galeria

ISG Team (08.12.2020)

Kolaż na Dzień NiepodległosciChcielibyśmy być razem w szkole, ale Dzień Niepodległości można świętować online! Tak było dzisiaj w ISG. Pamięć o wydarzeniach z 11 listopada 1918 roku podkreśliliśmy wspólnym śpiewaniem hymnu narodowego o znaczącej godzinie 11:11. Uczniowie wykazali się również kreatywnością w dostrzeganiu barw narodowych w otaczającej rzeczywistości. Dziękujemy i życzymy Wszystkim dobrego odpoczynku w dniu Narodowego Święta!

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria 

Aleksandra Kotlewska (10.11.2020)

 
201106pasowanienaczytelnikaDzisiaj odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klasy 1. Uczniowie złożyli przysięgę szacunku dla biblioteki i znajdujących się w niej książek i zostali oficjalnymi członkami biblioteki ISG. W uroczystości wzięły udział Pani Lori, wychowawca klasy oraz Pani Dyrektor Joanna Rzosińska, które z podziwem patrzyły na młodych czytelników. Po uroczystości, uczniowie otrzymali miłe upominki oraz mogli wypożyczyć książkę do czytania w domu. Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się w naszej galerii.
 
 
 
 
 
Bartosz Czech (06.11.2020)

Friendly Monsters Day

W miniony piątek obchodziliśmy w naszej Szkole Friendly Monster’s Day. Nasi uczniowie – zarówno ci obecni w szkole jak i odbywający lekcje online – oraz nauczyciele zaprezentowali się z przerażająco przyjaznej strony, biorąc udział w różnych atrakcjach. Po relację zdjęciową z tego pełnego wrażeń dnia zapraszamy do naszej Galerii.

 

 

 Galeria

Bartosz Czech (01.11.2020)