2019 presidentZ głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Prezydenta Pawła Adamowicza.
Panie Prezydencie, pozostanie Pan na zawsze w naszych sercach.

 

Społeczność ISG

190113ortography newsNa ostatnich zajęciach Wiktoria z Grade 9 uczyła swoich kolegów o zawiłościach polskiej ortografii. Po zapoznaniu się z podstawowymi regułami ortograficznymi, uczniowie rozwiązywali quiz. Mamy nadzieję, że to krótkie powtórzenie wiadomości pozwoli Grade 9 uniknąć błędów w ich wypracowaniach.

 

 

 

Galeria

Anna Gostomska (13.01.2019)

190107thelordoflewaw newsW ostatnich dniach grudnia Grade 4 przeniosła się do magicznej krainy Wokarku (Kraków odwrócony - Wokark), w której rządził okrutny Władca Lewawu wraz ze swoimi wstrętnymi pająkami. Uczniowie z zaciekawieniem śledzili przygody Bartka-Ketraba, który na kartach powieści odkrył prawdę o sobie i pomógł mieszkańcom Wokarku pokonać złego władcę. Klasa stworzyła również projekty swoich własnych magicznych krain, które zilustrowała kolorowymi plakatami.

 

 

Galeria

Anna Gostomska (07.01.2019)

swieta2018 pol

191220escaperoom newsNasi szóstoklasiści przygotowali escape room dla uczniów klas 7, 8 i 9 dotyczący Tomasa Edisona. Do rozwiązania były zagadki dotyczące m.in. mapy, układu okresowego pierwiastków oraz matematyki. Na koniec uczniowie musieli zbudować i zapalić lampę. Była to świetna zabawa, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

 

 

 

 

 

Galeria

Teresa Łepek (20.12.2018)