191129youthclimatestrike newsDzisiaj uczniowie klas 6-9 uczestniczyli w strajku klimatycznym. Ufamy, że poszliśmy tam w słusznej sprawie i dobrze przygotowani. Dodatkowo mieliśmy ubaw, otoczeni młodzieżą z całego trójmiasta :) "RIKITIKI CHROŃ TROPIKI"

 

 

 

 

Galeria

Adriana Budzisz (29.11.2019)

191105firstgradecelebration newsW październiku pierwsza klasa oficjalnie stała się częścią społeczności szkolnej. Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności oraz talenty i przekonali całą publiczność, że świetnie nadają się na pierwszaków! Po wystąpieniu i oficjalnej przysiędze, nasza pani dyrektor Agata Kożuszek uroczyście przywitała naszych najmłodszych uczniów. To był bardzo ważny i ekscytujący dzień!

 

Galeria

Aleksandra Patalon (19.11.2019)

Dzień Pluszowego Misia plakatZ okazji Międzynarodowego Dnia Misia, Nasza Szkoła z dumą bierze udział w akcji Fundacji „Mam Marzenie”, której celem jest zbiórka misiów i innych przedmiotów. Misie można oddawać w bibliotece szkolnej do 14 listopada 2019. Prosimy o przekazywanie NOWYCH I NIEUŻYWANYCH misiów oraz książek, gier planszowych i przyborów plastycznych. Przekazane przedmioty zostaną podarowane dzieciom z oddziałów onkologicznych w całym kraju.

 

Bartosz Czech (04.11.2019)

191104daycare newsZielona i Czerwona świetlica to czas na budowanie, uczenie się i przygotowanie do wspaniałego dnia w szkole!

 

 

 

Galeria

Lori Farquhar (4.11.2019)

191031multiplicationday newsW październiku po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia (9 edycja). Podczas tego wydarzenia uczniowie klasy 7-tej, 8-mej wraz z Panią Teresą sprawdzali wiedzę wszystkich uczniów EISG oraz HISG w tym temacie. Każdy uczestnik akcji otrzymał słodką nagrodę oraz medal. To było bardzo ciekawe wydarzenie, które sprawiło nam dużo radości, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w przyszłym roku.

 

 

Galeria

Teresa Łepek (31.10.2019)