W piątek 11 października w naszej szkole odbył się Dzień Języka.
To była wspaniała okazja zarówno do nauki nowych słów w językach obcych, jak i do skosztowania tradycyjnych potraw z całego świata.

Dziękujemy Rodzicom i Uczniom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia.

Piękne flagi, które zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły, reprezentują wszystkie narodowości, które obecnie są częścią naszej szkoły
Pełni dumy zawiesimy je w naszej szkole jako pamiątkę wspaniałej uroczystości.

Galeria

Karolina Porzezińska
(11.10.2019)

Szanowni Rodzice,

chcielibyśmy przypomnieć, że z powodu Konferencji organizowanej przez Gdańską Fundację Oświatową oraz Gdańskie Liceum Autonomiczne z okazji jubileuszu 30-lecia obu instytucji, 30 września (poniedziałek) szkoła będzie zamknięta.

Zespół ISG

190926streetgames news16 września w naszej szkole i przedszkolu odbyły się Dzień zabaw podwórkowych. Nasi uczniowie mieli szansę pograć w gry, w które grali ich rodzice i dziadkowie. Były to między innymi: zabawa w chowanego, klasy, wyścig kapsli, szczur, gumę i wiele innych.

 

 

 

 

Galeria

Nauczyciele WFu (26.09.2019)

190922dotday newsW zeszły piątek klasy 1-5 obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Wydarzenie to świętowane jest na całym świecie corocznie 15 września. Nazwa święta pochodzi od książki Petera H. Reynoldsa "The Dot" ("Kropka"). Opisano w niej historię Vashi - małej dziewczynki, która dzięki namalowaniu kropki na zajęciach z plastyki, uwierzyła w siebie i odkryła swój artystyczny talent. My również pragniemy zachęcić naszych uczniów do odkrywania swoich pasji i zabawy z kreatywnością w ciągu całego nowego roku szkolnego! Powodzenia!

 

 

 

Galeria

Anna Gostomska (22.09.2019)

190912narodoweczytanie newsW International School of Gdansk szanujemy kulturę kraju, w którym znajduje się nasza szkoła. 7 września 2019 roku był w Polsce dniem Narodowego Czytania. W ramach tej akcji, w miniony poniedziałek, uczniowie klasy 6 i 9 zaprezentowali swoim młodszym kolegom fragmenty czterech nowel wybranych spośród ośmiu zaproponowanych przez Parę Prezydencką. Wspólne zagłębianie się w piękno polskiej literatury przyczyniło się nie tylko do propagowania czytelnictwa, ale również do integracji społeczności ISG.

 

 

Galeria

Bartosz Czech (12.09.2019)